Drie punten maar veel bibbergeld
SK Londerzeel is er in geslaagd om de drie punten thuis te houden maar in de slotminuten waren de bezoekers een paar keer dicht bij de gelijkmaker.
Bij de thuisploeg geen Makengo en Mouloua (beiden geschorst) en zo kwam Antoine Nlandu opnieuw in de ploeg en verhuisde Suarez naar de rechtsbackplaats.
We kregen een erg lange studieronde met slechts enkele schuchtere doelpogingen. Schockaert zette Sakalis aan het werk en aan de overzijde trapte Boujemaoui naast. Ook Suarez kopte nog eens naast.
Rond de 20’ had de thuisploeg een grote kans. Vandenbussche werd door de Berlaarse verdediging geloodsd maar Vandenabbeele (ex-Londerzeel) haalde de bal uit zijn voeten. De zelfde twee acteurs waren verantwoordelijk voor de volgende doelpoging. Volley van Vandenbussche en gepakt door Vandenabbeele.
De Londerzeelse kansen bleven komen maar de afwerkers waren niet scherp genoeg. Boujemaoui trapte op aangeven van Franck naast. Op de 37’ werd het dan toch 1-0. Hilaerts kopte een hoekschop van Franck door en Nlandu duwde over de lijn. Oververdiend op dat moment en meteen ook de ruststand.
Bij het begin van de 2de helft leek SK de schaapjes al vrij vlug op het droge te hebben. Hilaerts trapte een vrijschop van Franck voorbij doelman Vandenabbeele (2-0). Veel te snel echter kwamen de bezoekers, nota bene bij hun eerste echte grote mogelijkheid, op 2-1. Antoons werd in snelheid genomen door Schockaert en de oude krijger trapte, via de paal en op aangeven van de lijnrechter, de aansluitingstreffer voorbij Sakalis (2-1).
Berlare kwam iets beter in de match maar Londerzeel dicteerde de wet. De Geyter zette Sakalis nog eens aan het werk. De slotminuten waren echter de spannendste. Hilaerts trapte eerst nog naast maar even later konden noch Franck, noch Hilaerts de wedstrijd beslissen.
De bezoekers werden immers tot twee maal toe rechtgehouden door Vandenabbeele. In de slotminuut miste De Geyter nog een open kans. In blessuretijd werd het nog heel warm voor het thuisdoel maar Sakalis (met een save op een vlam van Brouwers), en Hilaerts (bal van de lijn) redden. Zo bleef het 2-1 en blijven onze rood-blauwen op eindrondekoers zitten.
De cruciale match lijkt die van 1 mei, thuis tegen Meldert, te gaan worden.
Doelpunten:
37’ Nlandu (1-0)
49’ Hilaerts (2-0)
51’ Schockaert (2-1)
Gele kaarten: Antoons, Boujemaoui, Nlandu
Ploegopstelling : Sakalis, Suarez, Nlandu, Antoons, Defrère, Camara (76’ Hannaert), Franck, Janssens (62’ Meyskens), Vandenbussche, Hilaerts, Boujemaoui (89’ Delhaye)
|